فروشگاه بازی وی پلی

جای شما توی گروه ما خالیه ♥

call of duty infinite warfare

معرفی بازی Call of Duty Infinite Warfare

Call of Duty Infinite Warfare

سبک بازی

اول شخض, تیراندازی

قابلیت اجرا بر روی

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC Game

تاریخ انتشار بازی

توسعه دهندگان بازی

infinity ward

منتشر کنندگان بازی

ativision

سن مجاز

18+

مدهای بازی

single-player, multiplayer

توضیحات

معرفی بازی Call of Duty Infinite Warfare

این بازی در 4 نوامبر 2016 توسط شرکت ativision برای پلتفرم های کامپیوتر ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی را گیمر ها می توانند در دو حالت چند نفره و تک نفره بازی کنند و از آن لذت ببرند.

داستان بازی Call of Duty Infinite Warfare به آینده دور زمین می رود زمانی که انسان ها نمی توانند بروی ذخایر خود حساب باز کنند و بخاطر همین موضوع سازمانی به نام UNSA تشکیل می دهند که ذخایر و مستعمرات جدید بسازند و همچنین سازمان دیگری به نام SATO می سازند که این سازمان یک سازمان نظامی است برای محافظت از UNSA و زمین در مقابل دشمنان.

یکی از دشمنان گیمر گروهی از نیروهای افراطی و سرکش سازمان UNSA است که از دشمنان اصلی گیمر نیز به حساب می رود. شرکت دیگری به نام SDF در ابتدا به SATO حمله می کند که این حمله سازمان SATO را آسیب پذیر می کند.

infinite warfare یک داستان از دنیای جنگ زده را روایت می کند. حال گیمر یک به عنوان رهبر یک سفینه به نام ritribution وظیفه دارد که نیرو های متحد را در مقابل جنگ اجتناب ناپذیر SDF هدایت کند.

سری بازی های call of duty همیشه سبک خاصی داشته اند و با دیگر بازی های در این سبک متفاوت بوده اند در این نسخه هم مانند نسخه های قبل از این قاعده پیروی کرده و سبک تیر اندازی به خصوصی دارد و شرکت سازنده سعی داشته که در سیستم این بازی سنگ تمام گذاشته و این بازی را به نهایت اوج و لذت برساند.

این بازی گیم پلی فوق العاده ای دارد و زمین بازی گسترده ای نیز دارد و به نظر می رسد که سازندگان فضای این بازی را بزرگ تر و توازن و پیوستگی مثال زدنی را برای این بازی درست کنند.

بازی گیمر را زیاد به چالش می کشد به طوری که گیمر هم در فضا با سفینه ها درگیر می شود هم در داخل سفینه با سربازانی که داخل سفینه هستند و با پیروز شدن بر این سربازان و سفینه ها باید مراحل را طی کند و قمرهای سیاره های منظومه شمسی در این نسخه متفاوت طراحی شده اند.

گیمر در این بازی در سفینه ی خود از روی نقشه یک ناو را انتخاب می کند و به آن حمله می کند و با جنگنده های فضایی آن را هدف قرار می دهد و آن را از بین می برد. در این بازی گیمر می تواند که در فضا از سفینه ی خود پیاده شود و خود را به ناو دشمن برساند در حالی که سفینه به حرکتش در فضا ادامه خواهد داشت.

زمان پیاده شدن گیمر به زمان و یا ایستگاه خاصی محدود نمی شود و گیمر هر زمان گه بخواهد می تواند از سفینه پیاده و سفینه به طور خودکار به حرکتش در فضا ادامه دهد.

گیمر می تواند هر زمان که بخواهد سوار جنگنده ی خود شود و یا به طور پیاده به جنگ ادامه دهد و به این نکته هم باید توجه داشته باشد که زمین بازی محل شوخی برداری نیست و ممکن است جایی که فرود می آید محل مناسبی نباشد و مورد تهاجم دشمن قرار گیرد و حتی کشته شود.

در نهایت بازی infinite warfare به عنوان جدید ترین نسخه ی سری بازی های call of duty بازی قشنگی به نظر می آید و گیمر ها می توانند با بازی کردن این نسخه لذت کافی را ببرند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Infinite Warfare

سیستم عامل
Windows 7 64-Bit or later
پردازنده گرافیکی
NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
پردازنده محاسباتی
Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
رم
8 گیگابایت
فضا
70 گیگابایت

سیستم پیشنهادی مورد نیازبازی Call of Duty Infinite Warfare

سیستم عامل
Windows 7 64-Bit or later
پردازنده گرافیکی
GeForce GTX 1050 Ti 4GB or Radeon R9 280X
پردازنده محاسباتی
Intel Core i5-4460 3.2GHz or AMD FX-8320
رم
16 گیگابایت
فضا
70 گیگابایت

تریلر بازیتریلر بازی Call of Duty Infinite Warfare

امتیازات بازی Call of Duty Infinite Warfare

PCGamer امتیاز 4.5 از 10
Polygon امتیاز 8.5 از 10
Gamespot امتیاز 8 از 10
IGN امتیاز 7.7 از 10
Metacritic امتیاز 7.3 از 10
Gamesradar امتیاز 8 از 10
میانگین امتیاز
7.3

اولین نفری باشید که برای این مطلب دیدگاه ثبت می کنید   :)

لطفا دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید

توضیحات: پر کردن مواردی که با ستاره قرمر رنگ (*) مشخص شده است الزامی می باشد.

تلگرام ما