فروشگاه بازی وی پلی

جای شما توی گروه ما خالیه ♥

Civilization VI

معرفی بازی Civilization VI

Civilization VI

سبک بازی

استراتژیک

قابلیت اجرا بر روی

  • PC Game
  • Linux
  • MAC OS

تاریخ انتشار بازی

توسعه دهندگان بازی

Firaxis Games

منتشر کنندگان بازی

2k games

سن مجاز

11+

مدهای بازی

single-player, multiplayer

توضیحات

معرفی بازی Civilization VI

بازی civilization vi توسط شرکت Firaxis Games ساخته و در 21 اکتبر 2016 توسط کمپانی 2k games منتشر شد. سبک بازی استراتژیک بوده و این سبک از بازی ها در بین گیمرها از محبوبیت خاصی برخوردارند. این بازی را می توان به شکل تک نفره و چند نفره بازی کرد.

در تاریخ مردمانی در مکان های گوناگون بوده اند که جز قدرت های زمان خود به شمار می رفتند. این گروه اکنون یا از بین رفته و یا با خاطره همان زمان هایی که در قدرت بوده اند زندگی می کنند.

داستان این بازی هم به همین شکل است یعنی گیمر را به عمق تاریخ، جایی که تمدن ها شکل گرفته اند و حال چگونه شکل گرفتن این تمدن ها به دست گیمر است و به هر شیوه ای که بازیکن بخواهد می تواند آنها را شکل دهد.

در واقع می توان گفت که داستان این بازی همان روند تاریخی و اتفاقاتی که قوم گیمر با آنها رو به رو هستند را دنبال می کند. این بدان معنی است که بازیکن می تواند قوم و مردم خود را انتخاب کند یعنی می تواند آریایی، روسیه ای، آمریکایی، آفریقا و … باشد.

بازی civilization vi گیمر را در نقش رهبری قرار می دهد که باید برای آینده ملتش بهترین کارها را انجام دهد یعنی در واقع این گیمر است که می تواند با کارهایی انجام می دهد تاریخ را به همان شکلی که می خواهد رقم بزند.

بازی civilization vi تغییرات زیادی نسبت به نسخه های پیشین این بازی کرده است از جمله این تغییرات این است که گیمر مانند نسخه های قبلی نباید حتما نقشه خود را در قالب شش ضلعی بسازد افرادش را در ساختمان ها، قصرها، ارتش و … اسکان دهد می تواند اسکان خود را در چند منطقه و کاشی قرار دهد.

با این شرایط هر کلان شهر می توانند تخصصی تر به کارهایش ادامه دهد که این امر باعث استفاده بیشتر از منابع گوناگون می شود. در زمان دفاع گیمر برای پیروزی و شکست دادن رقبا باید به بعضی مناطق اهمیت بیشتری دهد مخصوصا زمانی که در یک منطقه نیروهایش ضعیف ترند.

گیمر در این بازی به عنوان رهبر یا امپراطور منطقه با تصمیمات مهم و سختی رو به رو است، به عنوان مثال اینکه اجازه دهد کدام مزرعه در آتش بسوزد یا کدام کتابخانه را رها کند و …

در این بازی گیمر ماموریت های کوچکی خواهد داشت و با به انجام رساندن هر کدام از آن ها می تواند علم و دانش بیشتری به دست آورد اما این امر جدیدی نسبت به نسخه های قبلی نیست در هر صورت به انجام رساندن این ماموریت ها برای ساختن یک شهر موفق ضروری است و چیزی که در این بازی تغییر کرده است نحوه ساختن شهر است.

در بعضی از سایت ها از بازی civilization vi به عنوان بزرگترین بازی استراتژیک ساخته شده تا به امروز یاد شده است و مطمئنا این بازی می تواند تجربه جدیدی از سبک بازی های استراتژیک را به بازیکن انتقال دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Civilization VI

سیستم عامل
Windows Vista SP2/Windows 7
پردازنده گرافیکی
256 MB ATI Radeon HD 3650 or better, 256 MB NVIDIA GeForce 8800 GT or better, or Intel HD 3000 or better integrated graphics
پردازنده محاسباتی
Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
رم
2 گیگابایت
فضا
8 گیگابایت

سیستم پیشنهادی مورد نیازبازی Civilization VI

سیستم عامل
Windows Vista SP2/Windows 7
پردازنده گرافیکی
AMD Radeon HD 5000 series or better (or ATI R9 series for Mantle support), NVIDIA GeForce GT 400 series or better, or Intel IvyBridge or better integrated graphics
پردازنده محاسباتی
1.8 GHz Quad Core CPU
رم
4 گیگابایت
فضا
8 گیکابایت

تریلر بازیتریلر بازی Civilization VI

امتیازات بازی Civilization VI

هنوز امتیازی برای این بازی ثبت نشده است.

 

اولین نفری باشید که برای این مطلب دیدگاه ثبت می کنید   :)

لطفا دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید

توضیحات: پر کردن مواردی که با ستاره قرمر رنگ (*) مشخص شده است الزامی می باشد.

تلگرام ما