فروشگاه بازی وی پلی

جای شما توی گروه ما خالیه ♥

Mass Effect Andromeda

معرفی بازی معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

سبک بازی

اکشن , نقش آفرینی , سوم شخص

قابلیت اجرا بر روی

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC Game

تاریخ انتشار بازی

توسعه دهندگان بازی

bio ware

منتشر کنندگان بازی

electronic arts

موتور بازی سازی

forstbite 3

سن مجاز

18+

مدهای بازی

single-player, multiplayer

توضیحات

معرفی بازی mass effect 4

Mass Effect: آندرومدا

Mass Effect  آندرومدا که بزودی منتشر خواهد شد یک بازی ویدئوی ایفای نقش است که توسط BioWare تولید شده و هنر های الکترونیکی آن را برای اکس باکس وان، ویندوز و پلی استیشن 4 منتشر کرده است. تاریخ انتشار این بازی در آمریکای جنوبی برای 21 مارس سال 2017 و در اروپا برای 23 مارس برنامه ریزی شده است.

این اولین قسمت پس ازMass Effect3  در سال 2012 و به طور کلی چهارمین قسمت از سری Mass Effect است. بازی در قرن 22 و در کهکشان راه شیری آغاز می شود جایی که انسان ها قصد دارند در کهکشان آندرومدا جهان های جدیدی را برای زندگی آماده کنند که قسمتی از استراتژی است که طرح آندرومدا نام دارد.

بازیکن نقش سارا و یا اسکات رایدر را بر عهده می گیرد، یک سرباز بی تجربه که در طرح شرکت می کند و در آندرومدا در یک سفر 600 ساله بیدار می شود.

گیم پلی بازی Mass Effect Andromeda

Mass Effect: آندرومدا یک بازی اکشن ایفای نقش است که بازیکن کنترل سارا و یا اسکات رایدر را از دیدگاه سوم شخص بر عهده می گیرد. ظاهر و اسم هر دو رایدر توسط بازیکن تعیین می شود. بر خلاف بخش های قبلی از سری های Mass Effect که بازیکنان، هر بازی جدید را با انتخاب از بین شش کلاس شخصیتی مختلف که هر کدام دارای مهارت های منحصر به فرد خود بودند آغاز می کردند،

بازیکنان آزادند هر مهارتی که می خواهند انتخاب کنند و یک تخصص در طول بازی بدست آورند. به عنوان مثال اگر بازیکنی تمام مهارت هایش را به بخش بیتویک اختصاص دهد رایدر مشخصه ی ماهر را بدست می آورد که امتیاز هایی مربوط به همان سبک بازی می دهد.

تمامی امتیازاتی که صرف مهارت ها شده اند را می توان دوباره اختصاص داد تا بازیکنان بتوانند بدون نیاز به شروع  مجدد بازی و بدست آوردن مهارت ها از ابتدا، مسیرهای مختلف داستان بازی را تجربه کنند.

پس از به پایان رساندن بازی قسمت بازی جدید پلاس(New Game+) باز می شود که به بازیکنان این اجازه را می دهد تا دوباره بازی را با مزایای خاصی شروع کنند و یا در صورت علاقه رایدر دیگری را انتخاب کنند.

داستان بازی مس افکت 4

Mass Effect: آندرومدا در سال 2185 و بین وقایع قسمت دوم و سوم از سری بازی های اصلی Mass Effect اتفاق می افتد. چهار نژاد شورای سیتادل برای قابل سکونت کردن جهان های جدید در کهکشان آندرومدا تلاش می کنند که قسمتی از یک استراتژی به نام طرح آندرومدا است.

هر نژاد 20000 نفر در یک سفر یک طرفه ی 600 ساله به آندرومدا سوار بر کشتی که آرک نامیده می شود می فرستد که هر کدام دارای یک رهبر هستند که مسیریاب نامیده می شود. زمانی که نژاد ها برسند شروع به ساخت یک نکسوس می کنند فضای بزرگی که به عنوان مرکز حکومت و دیپلماسی، مکانی برای زندگی و همچنین پایگاه عملیات برای مسیر یابان استفاده می شود.

شخصیت اصلی Mass Effect:آندرومدا می تواند به انتخاب بازیکن اسکات و یا سارا رایدر(با صدا پیشگی تام تایلرسون و فریدا وولف به ترتیب) باشد. دوقلو های راید هر دو سربازان بی تجربه اتحاد هستند که حتی اگر به عنوان شخصیت اصلی انتخاب نشوند به عنوان قسمتی از داستان بازی باقی خواهند ماند.

پدر آنها الک رایدر(کلنسی براون) مسیر یاب بشریت است که وظیفه اش پیدا کردن خانه ی جدیدی برای گونه های مختلف است. الک در فرماندهی از کورا هارپر کمک می گیرد یک متخصص بیوتیک با مهارت بالای تکاوری. جوخه ی قهرمان اصلی همچنین شامل لیام کستا می شود یک کارشناس امنیتی که در مدیریت بحران تخصص دارد و همچنین S.A.M یک هوش مصنوعی که از طریق ایمپلنت با دیگر اعضای تیم ارتیاط برقرار می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

سیستم عامل
Win 7 64
پردازنده گرافیکی
GeForce GTX 660
پردازنده محاسباتی
cpu=Core i5-3570 3.4GHz
رم
8 گیگابایت
فضا
55 گیگابایت

سیستم پیشنهادی مورد نیازبازی معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

سیستم عامل
Win 10 64
پردازنده گرافیکی
GeForce GTX 1060 3GB
پردازنده محاسباتی
Core i7-4790 4-Core 3.6GHz
رم
16 گیگابایت
فضا
55 گیگابایت

تریلر بازیتریلر بازی معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

امتیازات بازی معرفی بازی Mass Effect 4 – Andromeda

هنوز امتیازی برای این بازی ثبت نشده است.

 

اولین نفری باشید که برای این مطلب دیدگاه ثبت می کنید   :)

لطفا دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید

توضیحات: پر کردن مواردی که با ستاره قرمر رنگ (*) مشخص شده است الزامی می باشد.

تلگرام ما