فروشگاه بازی وی پلی

جای شما توی گروه ما خالیه ♥

قوانین و مقررات

لطفا قبل از انجام هر گونه خرید قوانین زیر را مطالعه نمایید تا با مشکلات آتی مواجه نشوید.

  • قبل از خرید ابتدا از موجود و به روز بودن قیمت محصولات مطمئنشوید، سپس به خرید بپردازید. ممکن است به دلیل تغییرات لحظه ای نرخ دلار قیمت ها دقیق نباشند.
  • زمانی که سفارشی را ثبت کردید لطفا تا دریافت کالای مورد نظر خود صبور باشید چون در بعضی مواقع عدم دسترسی به اینترنت و یا مشکلات موجودی دلار حساب های سایت موجب به تاخیر خوردن در انجام خرید شما می شود.
  • تمامی محصولاتی که به صورت دیجیتالی هستند کد محصول به ایمیل شما ارسال می شود.
  • عزیزانی که نمی توانند مبالغ را از طریق درگاه پرداخت به صورت آنلان پرداخت کنند می توانند مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حساب های سایت واریز کرده و از قسمت تماس با ما اطلاعات خرید خود را برای ما ارسال کنید دقت داشته باشید هنگامی که در فرم تماس با ما اطلاعات خرید را ارسال می کنید شماره تراکنش یا پیگیری پ واریز را حتما قرار دهید چون سفارشاتی که این موارد را ارائه نکرده باشند انجام داده نمی شود و سعی کنید حداقل یک الی دو ساعت بعد از واریز اطلاعات واریز و خرید را از تماس با ما ارسال نمایید
  • مجموعه ما تلاش می کند که توضیحات و مشخصات کالا را به طور کامل قرار دهد تا مشتریان بتوانند راحت تر محصولات مورد نظرشان را انتخاب کنند و به مقایسه و خرید بپردازند به همین دلیل در انتخاب و خرید دقت کنید. در صورت اشتباه شما و خریداری شدن کالا دیگر امکان مرجوع کردن و تعویض نمی باشد همچنین در صورتی که فروشگاه با درخواست شما این کار را انجام دهد از وجه واریزی شما حداقل 10 درصد کسر میگردد.
  • از صحیح بودن نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، آدرس و کد پستی در هنگام ثبت نام و خرید اطمینان حاصل کنید. بهتر است که از زبان فارسی برای پر کردن ورودی ها استفاده کنید.
  • تمامی محصولات ارسالی قبل از ارسال شدن به طور کامل بر روی چند سیستم آزمایش می شود اما به دلیل سیاست های مشتری مداری فروشگاه وی پلی شما عزیزان میتوانید حداکثر به مدت 1 الی 24 ساعت پس از تحویل، در صورت معیوب بودن محصول به ما اطلاع دهید تا پس از بررسی وجه به شما بازگردانده شود در صورتی که به هر دلیلی این زمان بیشتر شود از پرداخت وجه و یا تعویض معذور خواهیم بود.
  • تمامی کالاهای وب سایت دارای ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل به درخواست مشتری پس از انجام بررسی ها کالا تعویض میگردد و یا وجه به کاربر بازگردانده میشود.
  • تمامی کالاهای این وب سایت تایید شده از سوی نهاد قانونی مربوطه می باشد و کالاهایی که از سوی این نهادها مورد تایید است در سایت قرار خواهد گرفت. در صورتی که شما کالایی را مد نظر دارید و قصد دارید از طریق وب سایت ما خریداری نمایید، میتوانید کالای مورد نظر خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید و پس از بررسی و مجاز بودن، کالا در سایت قرار خواهد گرفت.
  • وب سایت وی پلی هیچگونه مسئولیتی در ازای فروش اکانت های تقلبی و یا هک شده کلش رویال و یا کلش آف کلنز را بر عهده نمیگیرد چرا که در این وب سایت فروشنده با خریداری به صورت مستقیم تماس میگیرد.
تلگرام ما